Lurkó UFC U14 – Lenti TE U14 3–0 (2–0)
Lurkó UFC U14:
Palatin – Vincze, Takács D., Guba, Sántha – Kiss Benedek (Kiss Bence, 53.), Nagy B. (Horváth D., 53.), Polgár Á., Kraller, Pencz (Berta, 60.) – Gombos. Vezetőedző: Farkas Gábor.
Gólszerzők: Sántha (12., 1–0; 32., 2–0), Gombor (79., 3–0)

Hét pont választotta el egymástól a két csapatot a forduló előtt: a mieink a dobogósokat üldözik, míg a Lenti az abszolút középmezőnyhöz szeretne felzárkózni. A zöld-feketék akarata érvényesült és bő tíz perc elteltével Sántha Zalán révén sikerült megszerezni a vezetést, 1–0. A gól után sem változott a játék képe: a mieink irányítottak és 32. percben Sántha Zalán saját maga és csapata második találatát is megszerezte.

A térfélcserét követően is a Lurkó maradt támadásban, a védelem könnyedén összeszedte az előrevágott labdákat. A támadásépítéseink rendben voltak, ám a kapu előtt a határozottság – talán a gyilkos ösztön – hiányzott. A hajrában aztán mégis háromra nőtt a különbség, hiszen az utolsó előtti percben Gombos Zalán állította be a végeredményt. Farkas Gábor csapata 3–0-ra nyert, így 9 győzelemmel és 5 vereséggel az alapszakasz negyedik helyén zárt.

Játékosaimtól a mérkőzésen maximálisan azt kaptam vissza, amit az öltözőben megbeszéltünk. Folyamatosan nyomás alatt tartottuk az ellenfelet és rendre veszélyes támadásokat vezettünk, de a helyzetkihasználásunkon van még mit javítani! Összeségében elégedett voltam a látottakkal

– nyilatkozta a vezetőedző, Farkas Gábor.