Andráshida SC U14 – Lurkó UFC U14 2–12 (1–5)
Lurkó UFC U14:
Répcei – Gudui (Juhász Z., 41.), Somogyi-Rezner, Csóri, Andor (Kovács F., 60.) – Geller (Molnár G., 41.), Varga N. (Vecsera, 60.), Tóth A. – Varga B., Gartner, Farkas B. Vezetőedző: Nagy Krisztián.
Gólszerzők: Gartner (4), Varga B. (2), Tóth A. (2), Csóri, Varga N., Farkas B., Vecsera

A jó formában lévő Lurkó UFC U14-es (2008) korosztályának nem jelentett túl nagy akadályt az Andráshida SC legyőzése. A mieink a 2. percben már előnyben voltak, ám annak ellenére, hogy 2–0-s Lurkó-vezetésnél szépítettek a hazaiak, jobbára az ő térfelükön folyt a játék. A szünetre 5–1-gyel mentünk. Fordulást követően két perc alatt 2, majd újabb öt perc alatt még 3 Lurkó-gól született, így szűk egy óra alatt már megrúgta a tizediket a zöld-fekete serege. A mieink magabiztosan nyertek, ám az igazi erőpróba az Üstökös FC Győr elleni hazai idényzáró lesz.

Vegyes érzelmeim vannak – ismét Zalaegerszegen játszottunk, csak ezúttal a másik andráshidai csapat ellen. Ugyanolyan hideg volt, mint szombaton, és sajnos – a győzelem ellenére – a játékunk sem javult. Több visszatérőnk is volt. Korai gólt értünk el, Geller Marci szöglete után Csóri Ádám szerezte meg a vezetést nekünk, aztán Varga Bálint buktatásáért járó büntetőt a sértett kihagyta – a második gólunkra így többet kellett várnunk. Egy szép koreográfia után Geller Marci beadását Gartner Raul lőtte a kapuba, ezzel lett 2–0. Ugyanolyan hibákat csináltunk, mint a korábbi meccseken, így a mutatott játékkal ezúttal sem voltam elégedett. Sokszor saját magunkat hoztuk nehéz helyzetbe: az eddig egy gólt szerző Andráshida ma, ellenünk, kétszer is betalált. A koncentráció nem volt 100%-os, a játékunk nem törekedett a maximumra, pedig ez lenne a fejlődés kulcsa. Varga Bálint szép egyéni akció után rúgta meg a harmadik gólunk, míg Geller Marci két gólpasszt is kiosztott még, így 5–1-gyel mentünk a szünetre. A második félidőben több találatot szereztünk: dicsérni a végül négy gólig jutó Gartner Rault, valamint Varga Bálintot, Farkas Bendegúzt, és a második félidőben mezőnyjátékosként szerepelő Répcei Kristófot tudom. Millió helyzetet kihagytunk. Nem tetszett az sem, hogy volt olyan, aki nem megfelelő motivációval lépett pályára. Két edzésen kell még kijavítunk a hibáinkat, és kedden az Üstökös ellen szerepelünk – remélem sokkal jobb produkcióval, mint az elmúlt találkozókon

– nyilatkozta Nagy Krisztián a mérkőzés után.