Lurkó UFC U13 – Pápai ELC U13 4–2 (2–1, 0–1, 1–0, 1–0)
Lurkó UFC U13:
Németh Á. – Jéri, Nagy V. B., Kiss Be., Horváth D. – Süle, Szabó Á., Horváth B. – Lakner. Cserék: Barta Á., Barta N., Mukics. Vezetőedző: Orbán Dániel.
Gólszerzők: Lakner (16., 1–1; 71., 4–2), Szabó Á. (17., 2–1), Nagy V. B. 59 (3–2)

Nagypénteken délben fogadtuk hazai pályán a Pápai ELC korosztályos csapatát az U13-as Regionális Alap-bajnokság Nyugati-csoportjában. A mérkőzés végig szoros és kiélezett volt, a gólokon kívül kevés helyzetet alakítottak ki a csapatok, kelleténél több volt a technikai hiba. Az első negyedben labdakihozatalunkba hiba csúszott, a vendégek szerezték meg a vezetést. Még ebben a negyedben fordítani tudtunk: Lakner Beni futotta meg védőjét, lövése a kapusról kipattant, a kipattanót becsúszva már értékesítette. Egy perccel később egy bedobás után bal oldalon járt lábról lábra a labda, a végén Lakner centerezett, a hosszún Szabó Ádi érkezett teljesen szabadon és az üres kapuba passzolt, 2–1.

A második negyedben lemásoltuk első félidei hibánkat, kiegyenlítettek a sárga-kékek.

A térfélcsere után sem változott a játék képe, azonban a kapu előtt élesebbnek bizonyultunk, valamint mezőnyben is többet tettünk a győzelemért. A harmadik negyed végén sokadik szabadrúgásunk végre kaput talált – Nagy Bendi lőtte ki a hosszú felső sarkot. Az utolsó etapban Lakner Benett iramodott meg saját térfeléről és mindenkit lecselezve és lefutva nagyszerű szólógólt lőtt, így kialakítva a 4–2-es végeredményt.

Gratulálok a csapatnak! Helyzetünk nem volt túl rózsás a mérkőzés előtt, összesen hat hiányzónk volt, akik javarészt védelmünket erősítik. Így alternatív kényszermegoldások születtek, mint például házi gólkirályunk, Kiss Bendő is középsővédőt játszott. Voltak hibáink, azonban a legtöbben jól alkalmazkodtak a nem megszokott pozíciókhoz, ez mindenképp pozitívum! Kiemelném Lakner Benettet, aki a közelmúltban sokat fejlődött, lövőereje és sprintsebessége ma két gólt és egy gólpasszt eredményezett, ezzel oroszlánrészt vállalt második tavaszi győzelmünk megszerzésében