Harmadik edző mérkőzésüket játszották az u14-es csapatunk tagjai és az előzőekhez hasonlóan ezt is megnyerték!

Első 10-15 percben fokozatosan vettük fel a ritmust, átvettük a játék irányítását és egyre jobban uraltuk a játékot.

Szép támadásokat vezettünk, jók voltak a labdakihozatalok is! Góljainkat beadásból, egyéni akcióból, távoli lövésből szereztük!

Nagyarányú győzelmet szereztünk a mérkőzés végére az erejével teljesen elkészülő sportszerű hazai csapat ellen!

Güssing U15 - Lurkó UFC U14 0:5 (0:2)

Bögöly Barnabás - VERT TAMÁS, LIPICS MÁTÉ, Tóth Krisztián, Belső Bence, - Varga Dániel, (Kovács Ákos), MISZORI SZABOLCS, - NÉMETH KRISTÓF,  Horváth Botond, Németh Barnabás,( NAGY DOMINIK), - CSISZÁR MÁRK!

Góllövők : Németh Kristóf, Miszori Szabolcs, Csiszár Márk, Horváth Botond, Lipics Máté!

Edző : Szár Csaba