Lurkó UFC U19 – Üstökös FC Győr U19 0–4 (0–1)
Lurkó UFC U19:
Németh H. – Varga T. (Zsira-Kiss, 80.), Várnai, Nagy II. B., Neubauer (Hütter, 46.) – Holtay (Hajba, 46.), Kovács Á., Kovács N., Nagy D. – Makkos, Nagy I. B. Vezetőedző: Janzsó László.

A Lurkó UFC U19 egy hazai győzelemmel és egy idegenbeli döntetlennel várta az Üstökös FC Győr elleni meccset. A vendégek még csak egyszer játszottak tavasszal, akkor a Győrújfalutól 2–0-ra kikaptak. Ez a találkozó aztán az ő elképzelésük szerint alakult.

A 9. percben a vendégek 16-osánál adtuk el a labdát, ebből indult a győri kontra, ami góllal zárult, 0–1. Lassan szőttünk – inkább szövögettük – a támadásainkat, hiányzott az elképzelés és az ötlet. Eközben egy belső védelmi vonalból való felpasszt füleltek le a vendégek a 37. percben, ebből az akcióból ismét betaláltak, így kétgólos hátrányban mehettünk szünetre.

A térfélcsere után megint 9 perc telt el, amikor betalált az Üstökös, így szűk egy óra elteltével eldőlt a három pont sorsa. A lehetőségek továbbra is a vendégek előtt adódtak, Németh Hunor több nagy védést is bemutatott, mi pedig támadásban még szögletig sem jutottunk el. A 84. percben egy átlövésből alakult ki a 4–0-s vendégsiker.

Szomorú vagyok. Sajnos vannak ilyen mérkőzések. Katasztrofális volt a mai játékunk. Egy olyan Üstökös vert meg bennünket, akik kihasználták a hibáinkat – nagyon jól éltek az általunk felkínált lehetőségekből. Semmit nem tartottunk be a megbeszéltekből. Többen egyénieskedtek, így nem lehetetett csapatkohézióról beszélni, volt, aki nagyon korán feladta ezt a meccset – pedig ők általában hozzá tudnak tenni a játékhoz. Toldozott-foldozott volt a védelmünk, a múlt heti játék alapján bíztam a nagyon jó eredményben, de csalódnom kellett. Csak három játékosom: Németh Hunor, illetve a fiatalok közül Hütter Nándor és Kovács Nimród játékával lehettem elégedett