Lurkó UFC U19 – Üstökös FC Győr U19 1–4 (0–1)
Lurkó UFC U19:
Németh H. – Varga T. (Kacsó, 79.), Várnai, Szabó B., Neubauer (Verebélyi, 62.) – Kovács Á., Nagy B. (Molnár M., 79.) – Nagy D. (Holtay, 62.), Makkos, Hajba (Nemesvári, 46.) – Katona. Vezetőedző: Janzsó László.
Gólszerző: Holtay (81., 1–3)

A 100%-os mérleggel rendelkező Üstökös FC Győr látogatott Szombathelyre. Az első félidőben inkább nekünk voltak helyzeteink. A 4. percben egy védők mögé belőtt labdára startolt Makkos Máté, de túl hosszan tolta meg, odalett a lehetőség. A vezetést a vendégek szerezték meg: egy szélről beadott labdába rosszul ért bele Várnai Vince, az ő lábáról vágódott a játékszer a kapunkba, 0–1. Egyenlíteni nem sikerült a szünetig.

Sőt, nem sokkal a térfélcsere után kettőre nőtt a vendégelőny: egy hosszú indítás után átemelték Németh Hunort. Bő egy óra elteltével egy beadás után ide-oda pattogott a labda, ezt a vendégek találták meg előbb, 0–3. Mi a becsületgólunkért hajtottunk, amit szűk tíz perccel a meccs vége előtt meg is szereztünk: egy szöglet után Holtay Benjámin szép mozdulattal bólintott a kapuba, 1–3. Nem sokkal később egy büntető után alakult ki a végeredmény, 4–1-re győzött a tabellaelső.

Az eső mellett jobban csak az esett volna, ha ponto(ka)t tudtunk volna szerezni... Ukrán és megyei I-es futballisták alkotta a vendégek keretét, ezúton is gratulálok nekik, ezzel a játékosállománnyal ilyen pozícióban kell lenniük. Megérdemelten vannak az első helyen! Van a két csapat között különbség, de nem ennyi. Három elkerülhető gólt kaptunk. Csalódott vagyok, de ez ellen a csapat ellen ez benne volt a pakliban, készülünk tovább és igyekszünk elérni céljainkat