Soroksár U15 – Lurkó UFC U15 3–1 (1–0)
Lurkó UFC U15:
Rosta – Házi, Kiss L., Lajos, Baldauf – Szabó K., Vert (Szabó D., 76.), Varga M. (Biró B., 70.), Csonka (Kovács N., 70.) – Grádvohl (Bertha, 41.), Szabó M. (Csupor, 76.). Vezetőedző: Berning Adrián.
Gólszerző: Szabó M. (41., 1–1)

A mieinkhez hasonló mutatókkal bíró Soroksár otthonában játszott a Lurkó UFC U15-ös (2007) csapata. Ősszel izgalmas meccsen 2–2 lett a végeredmény. Ezúttal az első negyedóra végén a hazaiak jutottak előnyhöz. Egy szöglet után felszabadítottunk, ám a visszalőtt labda utat talált a kapunkba, 1–0. A szünetig nem tudtunk kiegyenlíteni, ám fordulás után hamar sikerült: Szabó Kevin a középpályán vitte fel a labdát, majd 18 méterről a kapufát találta el, a kipattanót pedig Szabó Máté Mihály lőtte a kapuba. Sokáig nem örülhettünk az iksznek, egy szabadrúgás után a 44. percben már megint náluk volt az előny. Próbálkoztunk, mentünk előre becsülettel, de ezen a napon nem sikerültek az akcióink. Az utolsó percben egy figyelmetlenség után alakult ki a 3–1-es végeredmény.

A mai napon nem futballoztunk jól, sajnos a támadójátékunk nem funkcionált kellőképpen. Sok rossz döntést hoztunk, de magával a hozzáállással nem lehettem elégedetlen. Mindenki beletettem a maximumot. Fizikálisan erős ellenféllel játszottunk, akik ennek megfelelően az erőre és ívelésekre helyezték a hangsúlyt. Mi labdakihozatalok után támadást próbáltunk építeni, de rossz napot fogtunk ki. Tettük a dolgunkat becsülettel, de a mai napban nem volt több

– mondta Berning Adrián a találkozó után.