Lurkó UFC U15 – III. Kerületi TVE U15 2–1 (1–0)
Lurkó UFC U15: Rosta – Csupor, Házi, Baldauf, Szabó M. – Szabó K., Vert, Varga M. – Grádvohl (Bertha, 40.), Berzlánovich, Csonka (Kovács N., 64.). Vezetőedző: Berning Adrián.
Gólszerzők: Csonka (6., 1–0), Berzlánovich (46., 11-esből, 2–0)

A bajnoki tabella közepén lévő együttesek találkoztak egymással: Óbudán még szeptemberben óriási találkozón 4–3-ra győztek Berning Adrián tanítványai. Most is magas színvonal és jó iram jellemezte a mérkőzést. A 6. percben egy szép letámadásból szereztünk labdát, a rendezetlen védelemre Berzlánovich Máté vitte rá, passzát pedig Csonka Gergő higgadtan lőtte a kapuba. Újabb gól a szünetig már nem esett. Fordulást követően egy hosszú indításra a csereként beálló Bertha Marcell csapott rá, és a 16-oson belül buktatták, 11-es! Berzlánovich Máté rutinosan értékesítette a büntetőt, 2–0. Ezek után előbb minden-mindegy alapon támadni kezdett a Kerület, és az 55. percben szépítettek is. Ekkor áttevődött a játék a mi térfelünkre, beszorultunk, a vendégek nagy fölényt alakítottak ki. Betalálniuk azonban nem sikerült, így a sérülésektől és betegségtől felforgatott csapatunk így is itthon tudta tartani a három pontot!

Ismét egy színvonalas mérkőzésen vagyunk túl. Bátran futballozott mindkét csapat. Az első félidő a miénk volt, állandó nyomás alatt tartottuk őket, sokat támadtunk le. Talán ebből is következik, hogy a szünet után valamelyest elfogytunk – annak is inkább a második felében. A kétgólos előny nem nyugtatott meg bennünket, ezek után is támadtunk, de az ellenfél nagy labdabirtoklási fölényt alakított ki, be is találtak, de a jól funkcionáló védekezésünk többször már nem kapitulált. Gratulálok a srácoknak, ezen az úton kell tovább mennünk