Lurkó UFC U16 – Csornai SE U16 3–1 (1–1)
Lurkó UFC U16:
Nagy D. – Szabó B. (Kovács N., 60.), Simon, Lajos – Karáth (Tancsics, 46.), Hajba (Mesics-Leiner, 46.), Kevy, Kolozsvári, Radányi (Gyulai, 46.) – Berzlánovich (Dénes, 60.), Szalóki-Varsányi. Vezetőedző: Somlai Roland.
Gólszerzők: Simon (45., 1–1), Berzlánovich (59., 2–1), Kevy (87., 3–1)

A két őszi találkozón a hazai pályán szereplők nyertek: ott 2–1 volt a Csornának, Szombathelyen pedig 3–0 ide. A kiegyenlített találkozón az első félidő hajrájában a zöld-fehérek szereztek vezetést: egy előrevágott labda után találtak be a vendégek. Azonban még nem volt vége a történéseknek, ugyanis Simon Milán távoli szabadrúgásból egyenlített a szünet előtt: a belső védő remekül használta az elemeket, és 40 méteres lökete utat talált a kapuba, 1–1. Szűk negyedóra telt el a fordulást követően, amikor már előnybe is kerültünk: Berzlánovich Máté kapott egy kiugratást, amit szép mozdulattal emelt át a kapuson, 2–1 immáron ide. Mi játszottunk fölényben ebben a periódusban, de emellett fontos szerep jutott Nagy Donátnak is, aki óriási védést mutatott be. Sőt, a meccs végéhez közeledve ziccerük is a csornaiaknak, amit mellé rúgtak – és ez utóbbi megbosszulta magát. A 87. percben ugyanis Kolozsvári Ákos remekül ugratta ki Kevy Ferencet, aki a rövidbe lőtt, kialakítva a 3–1-es végeredményt.

Teljesen hasonlóan alakult ez a meccs, mint az előzőek, kiegyenlített volt a meccs. Az elsőben fásultabbak voltunk, fordulás után tudtam frissíteni. Az U15-ből felkerültek igazán lendítettek a csapatjátékon – ám mindenkinek jár a gratuláció! Megvertük a második helyezettet, nagy fegyvertény, és remélem a következő meccseken folytatni tudjuk a ma megkezdett győzelmi sorozatot. Megérdemeltük a győzelmet, pedig komoly meccsterhelés van már most a lábakban