Lurkó UFC U12 – Haladás VSE U12 2–3 (1–0, 0–2, 0–0, 1–1)
Lurkó UFC U12:
Torma Levente – Hani Benett, Gécsek Benett, Pomper Márton – Pető-Takács Botond, Wilcsek Roland – Rétközi Ádám, Fülöp Richárd, Horváth Csongor. Cserék: Verbovszki Balázs, Németh Zétény, Holtay Zsombor, Petre Antonio. Vezetőedző: Balogh Bence.
Gólszerző: Rétközi Á. (5., 1–0; 66., 2–2)

Remek felfogásban kezdte ismét a mérkőzést csapatunk. Az 5. percben sikerült egy kontratámadás után kilépnie Rétközi Ádámnak, akit a büntető területen belül faltoltak. A jogos büntetőt a sértett váltotta gólra, 1–0. Ezek után a vendégek magukhoz tértek és átvették az irányítást. Ezt a dominanciát az 1. negyedben nem tudták gólra váltani, azonban a másodikban kétszer is megzörgették a hálót. A harmadik felvonásban nem született gól, mezőnyben gyűrték egymást a felek. A negyedik etapban sikerült magunkhoz ragadni a kezdeményezést, azonban itt is “csak” döntetlenre futotta, így a vendégek nyerték a városi derbit.

Gratulálok a vendég együttesnek, megérdemelt győzelmet arattak. Ami a mi csapatunkat illeti, nagyon görcsösen játszottunk. Sokszor a szánkkal fociztunk a lábunk helyett. Labda nélküli mozgásban, mentalitásban, motivációban nagyon sokat kell fejlődnünk és sürgősen változtatni szükséges! Sokkal több lehetőséget látok a gyerekekben, egyelőre nem fejtettem még meg mivel tudom kihozni mindezt belőlük, de nem adom fel