DAC U14 – Lurkó UFC U14 0–1 (0–0)
Lurkó UFC U14:
Répcei – Kálócz, Somogyi-Rezner, Csóri, Kovács F. – Polgár, Geller, Vecsera – Takács M. (Varga B., 49.), Tóth A., Ulrich (Gartner, 49.). Vezetőedző: Nagy Krisztián.
Gólszerző: Geller (49., 0–1)

Három nap alatt a második bajnoki mérkőzését játszotta a Lurkó UFC U14-es (2008) csapata. A zöld-feketék a DAC vendégeként szerepeltek Győrben: az őszi rajton 4–2-re győztünk. Mi játszottunk fölényben, többet volt nálunk a labda, több helyzetet is kidolgoztunk, ám utóbbiak esetében nem hoztunk jó döntéseket. A hazaiak előtt egy lehetőség adódott, de ők sem tudtak betalálni. A szünetet követően alig telt el 10 perc, mikor a bal szélen meglépett Geller Marcell, befelé húzott és higgadtan lőtt a kapuba, 1–0 a Lurkónak! Ezt követően is nagyon sok párharc jellemezte a mérkőzést, rengeteg volt a szabálytalanság. Nem találtuk igazán a széljátékunkat. Eldönthettük volna a mérkőzést, ám Polgár Bálint lövése a kapufáról kifelé jött. A hosszabbításban jártunk már, amikor a 16-os előteréből végezhetett el szabadrúgást a DAC, ám nem találtak kaput, így második 2022-es mérkőzésén is diadalmaskodott a Lurkó U14-es együttese.

Nem játszottunk könnyű mérkőzést – és tulajdonképpen magunknak tettük nehézzé. Fáradtak voltunk, méghozzá leginkább fejben – ezt a pályán hozott döntéseket mutatták meg leginkább. Ahogy korábban említettem: sokat cipeljük a labdát középen, nem játsszuk meg a széleket. Így volt ez ma is. A középpályás és védőjátékunk is sok hibát követett el, nem lehetettem elégedett velük, és bizony a támadókkal sem. Az első félidőben a Kálócz–Somogyi-Rezner–Csóri-hátvédsor stabilitása mellett sok jót nem tudok elmondani. Elől nem tudtuk lövéssel befejezni az akcióinkat. Dícséret illeti a hazaiakat, ki-ki meccset játszottunk velük. Szünet után Kovács Ferenc oldalán váltunk aktívabbakká, innen is szereztük meg a gólunkat. Bízom benne, hogy a produkciónk a heti terhelés miatt volt ilyen, mert tudom, hogy képesek vagyunk jó és élvezetes focira – amiből ma sokat nem tudtunk megmutatni. A kibirkózott győzelemért azonban ugyanúgy három pontot kapunk

– mondta a mérkőzést követően Nagy Krisztián.