Gyirmót SE Győr U17 – Lurkó UFC U17 11–1 (3–1)
Lurkó UFC U17:
Varga B. – Tancsics (Geller, 46.), Csóri, Baldauf, Kovács N. – Bertha, Biró B. (Bauer, 80.), Nagy B. (Rosta, 63.), Kálócz – Berzlánovich, Szabó B. (Rosta, 65.) Vezetőedző: Nagy Krisztián.
Gólszerző: Csóri (42., 3–1)
Kiállítva: Bertha (38.), Geller (61.)

A Regionális U17-es bajnokság Kiemelt Nyugati szekciójának 7. fordulójában a bajnoki cím megszerzésére is esélyes Gyirmót SE Győr vendégeként lépett pályára a Lurkó UFC. A mieink szűk húsz perc alatt háromgólos hátrányba kerültük, sőt, a 38. percben egy rossz ütemű becsúszás után emberhátrányba is. Ennek ellenére még az első félidőben sikerült szépítenünk: Berzlánovich Máté szögletét Csóri Ádám bólintotta a kapuba, 3–1.

A második félidőben is a hazaiak domináltak, egy óra elteltével már 5–1 volt oda, ekkor pedig egy újabb rossz ütemű becsúszás után már kétemberes hátrányban voltunk. A Gyirmót egyértelműen jobb volt ezen a mérkőzésen, 11–1-re nyertek végül. Hogy a két csapat között meglévő látható különbséget miért kellett a találkozó játékvezetőjének még tovább mélyítenie, az rejtély marad.

Az első 30 percet lehet igazán értékelni: próbáltunk játszani, de az egyéni hibákat nem tudtuk csapatszinten korrigálni. Egy rossz ütemű becsúszást követően emberhátrányba kerültünk. A szünetben megvolt bennünk az elhatározás a javítás érdekében, de hamar újabb gólt kaptunk. Morálisan nem tudtuk elviselni a két csapat közötti különbséget. A mérkőzés végkimeneteléért csak mi vagyunk a felelősök, ám igyekszünk mielőbb talpra állni