Lurkó UFC U13 – Hévíz SK U13 1–1 (0–0, 1–0, 0–0, 0–1)
Lurkó UFC U13:
Németh Á. – Poszavecz, Nagy, Barta Á. – Wilcsek, Süle – Szabó, Kiss Be., Horváth D. Cserék: Horváth N., Mukics, Zsarnay, Kiss Ba., Horváth B., Lakner, Barta N., Vámosi. Vezetőedző: Orbán Dániel.
Gólszerző: Horváth D. (28., 1–0)

Sorozatban három idegenbeli mérkőzés után októberben első alkalommal ismét az Illés Akadémián léptünk pályára. Az őszi szünet kapcsán hétköznap délelőtti időpontban egyeztek meg a felek, ám a mérkőzés során az eső is aktívan jelen volt... Teljes kerettel vettünk részt a találkozón, így a félidőben sorcsere történt részünkről. A mérkőzést sokkal aktívabban kezdtük 4-5 nagyobb helyzetig jutottunk, de ezek kimaradtak. A második negyedben kiegyenlítettebb lett a játék, ám így is megszereztük a vezetést! Nagy Benedek szabadrúgása a kapufáról kipattant, amire Horváth Dani érkezett a leggyorsabban, 1–0. Előnnyel mehettünk nagyobb szünetre.

A harmadik és negyedik negyedben nem tudtunk ritmust váltani, belekényelmesedtünk a mérkőzésbe, ezáltal több lehetőséget engedve ellenfelünknek. Ekkor már viharos volt az időjárás, egy pár percre félbe is szakadt a mérkőzés, de a felek a folytatás mellett döntöttek. Ellenfelünk az utolsó negyedben egyenlíteni tudott, egy egyéni védelmi hibát követően a hévízi támadó szerezte meg a labdát védőink és kapusunk előtt, ezzel kialakítva az 1–1-es végeredményt.

A látottak alapján igazságos eredmény született. Az első két negyedben több esélyünk akadt a korai gólszerzésre, valamint az előny növelésére is, de ezek a mai napon elmaradtak. A továbbiakban a zuhogó eső rányomta bélyegét a csapatok játékára, a felek sok technikai hibát vétettek. Sajnos ebből a periódusból mi nem tudtunk jól kijönni, az utolsó negyedben pedig nagyon érett a vendéggól, ám azt mégis egy elkerülhető szituációból kaptuk. Hibáinkat átbeszéljük és dolgozunk tovább, vasárnap lehetőség lesz a javításra