Lurkó UFC - Gyirmót SE 0:4 (0:2)

Összeállítás : Kovács Áron, Bolla Bálint, Bonchis Olivér, Karvalics Kornél, Horváth Barnabás, Varga Ákos, Balikó Ádám, Baranyai Noel,

Nagy Dominik, Arnold Bence, (Vajda Dávid), Verasztó Milán;

Tóth Zsolt U12 edző :

" A játékosok többségét tekintve egy évvel fiatalabb csapatunk nagyon indiszponáltan játszott. A Gyirmót csapata teljesen megérdemelten nyert ebben az arányban is. "

U12-es bajnoki mérkőzés :

Lurkó UFC - Gyirmót SE 2:3 (1:3)

Összeállítás :

Belső Bálint, (Szanyi Zsombor), Szalay Márk, Vilics Márk, (Katona Zoltán), Vígh Botond, Horváth Benedek, (Tóth Dávid), Zancsics Dávid,

Varga Mátyás, ( Lajos Dávid), Katona István, Kajtár László,

Gólszerző : Kajtár László 2;

Varga Zoltán U12 edző :

"Nagyon rosszul kezdtük a mérkőzést, hatalmas csapatvédekezési és egyéni hibákból már a 4. percben 0:2 volt a mérkőzés állása. Ezt követően valamelyest rendeződtek a soraink, átvettük a játék irányítását, de ennek ellenére az ellenfél egy gyönyörű átlövésből tovább növelte az előnyét. Szerencsére azonban megmaradt a csapat támadókedve és továbbra is formás támadásokat vezettünk, amikből kettő kapufát értünk el még az első félidőben. A szünet előtt nem sokkal Kajtár Laci révén kozmetikáztuk az eredményt.

A második félidő ott folytatódott, ahol az első abbamaradt. Továbbra is támadásban maradtunk, egymás után vezettük a szép akciókat és el kell mondani, hogy az ellenfél kapusa nemzetközi szintű teljesítményt nyújtott. Nem egy alkalommal a kezdőkör környékén szerelt utolsó emberként illetve ziccereket hárított sorsdöntő helyzetekben. Nekik is adódott gólszerzési lehetőségük, de szerencsére a mi kapusunk is jól végezte a feladatát!
A mérkőzés hajrájában újabb gólt szereztünk, aminek következtében egy gólra olvadt a gyirmótiak előnye. Hatalmas rohamokat indítottunk a harmadik gól megszerzése ügyében, de sajnos újabb találat már nem született, így elveszítettük a mérkőzést. A találkozó összképe alapján minimum az egyik pontra rászolgáltunk volna, de az sem lett volna nagy meglepetés, ha az őszi mérkőzéshez hasonlóan begyűjtjük a három pontot.
A tanulság az, hogy ennyi helyzetet büntetlenül nem lehet kihagyni, illetve ilyen rosszul, indiszponáltan nem lehet felmenni a pályára, mint ahogy azt mi tettük."