Illés Akadémia - Nagykanizsai ULE 2:0 (0:0)

Olasz Barnabás, Frák Marcell, Szabó Lajos, Szvoboda Dániel, Ligeti Levente, Mozsár Dávid, Balogh Ákos, Mohos Barnabás, Vékony Bence, Udvardi Ádám, Varga Dominik
Lang Barnabás, Bonyhárd Attila, Kovács Bence, Somfalvi Bence, Varga Olivér

Gólszerzők:
Varga Olivér, Ligeti Levente

Noé Dávid U13 edző :

"Jól kezdtük a mérkőzést egy, már az első perctől láthatóan védekezésre berendezkedő ellenféllel szemben. Sokat mozogtunk, forgattuk az oldalakat, járattuk a labdát, megfelelően kommunikáltunk a pályán, viszont ahogy teltek a percek egyre türelmetlenebbek lettek a játékosaim, elkezdtünk ívelgetni, próbáltunk gyorsan helyzeteket kialakítani, nem megfelelő megoldásokat választva futballoztunk.
A Nagykanizsa csapata nagyon jól megszervezte a védekezést és 11 játékossal végig a saját térfelén alkalmazta azt, tehát 10 : 11 elleni játék alakult ki egy térfélen, amihez mi nem megfelelően alkalmazkodtunk, türelmetlenek voltunk és sok technikai hibát vétettünk.
A második félidőben megváltozott  a játékunk, ami nagyban a csereként pályára lépőknek köszönhető, lendületet, kreativitást vittek a játékunkba és egyre nagyobb nyomás alatt tartottuk az ellenfél kapuját, majd két szép támadás végén két góllal lezártuk a mérkőzést. Nagyon hasznosnak értékelem a játékosaim és a csapatom fejlődésének szempontjából is ezt a bajnoki mérkőzést, hiszen ilyen koncentráltan védekező csapattal még nem találkoztunk.
Szeretnék gratulálni Nagykanizsa csapatának a rendkívül szervezett játékához, csapatomnak pedig a győzelemhez."