Első nagy pályás (11-11) tornánkon vettünk részt Bécsben ahol a nyolc induló csapatot két négyes csoportba sorsolták.

A csoportmérkőzéseken magabiztosan játszva , kapott gól nélkül a csoport élén végeztünk.

Csoportmérkőzések:

Illés Aka. - WAF Brigittenau 0:0

Illés Aka.-  SZ Marswiese 2:0  G. : Varga Á., Takács-Földes O.

Illés Aka.- SC Wr. Neustadt 3:0  G. : Somfalvi B.(2), Király K.

A negyeddöntőben a másik csoport negyedik helyezettével találkoztunk, ahol a torna legjobb játékát nyújtva nagyarányú győzelmet arattunk.

Negyeddöntő:

Illés Aka.- KISE Budapest  8:0  G.: Somfalvi B.(3), Baranyai N.(2), Takács-Földes O.(2), Varga Á.

Az elődöntőben az egyik csoport ellenfelükkel találkoztunk újból, ahol küzdelmes mérkőzésen megérdemelten nyertün és jutottunk a döntőbe.

Elődöntő:

Illés Aka.- SC Wr. Neustadt  2:0  G.: Somfalvi B., Laczó P.

A döntőben egy jó képességű csapat ellen játszottunk,ahol a gyerekeken már látszódott a fáradtság, így nem tudtuk az elvárt minőségi játékunkat hozni. Viszont a gyerekek szíve a helyén volt,előbb hátrányból kiegyenlítettünk, majd büntetőkkel megnyertük a tornát.