TSV Hartberg - Illés Akadémia 0:5

Összeállítás: Molnár – Végh Marcell, Bonchis Olivér, Stefanich Mirkó, Karvalics Kornél, Koósz Raul, Bolla Bálint,

László Krisztián, Laczó Patrik, Sinka András, Balikó Ádám, Takács - Földes Olivér,

Csereként pályára léptek : Kovács Áron, Király Krisztián, Horváth Arnold, Várnai Vince, Tóth Zoltán;

Gólszerzők : Balikó Á. 2,  Karvalics K. 2, Laczó P.

Tóth Zsolt U13 edző :

"A Hartberg U13-as csapata ellen játszottunk a hétvégén 2x35 perces felkészülési mérkőzést. Már az első percben megszereztük a vezetést az ellenfél védőzónájában történő labdaszerzésnek köszönhetően. Ezt követően is támadásban maradtunk és további szép, tudatos gólokat szerezve 4:0-ás előnnyel vonulhattunk pihenőre a félidőben. A második játékrészben ellenfelünk szervezettebben védekezett, azonban így is egyszer sikerült feltörni a jól záró védelmüket, ezzel beállítva az 5:0-ás végeredményt.

Nagyon pozitív volt számunkra, hogy a héten gyakoroltakból nagyon sokat láttunk vissza, tudatos, szép támadások végén sikerült a góljainkat szerezni. Gratulálunk a gyerekeknek!"