Magnetic Andráshida U14 – Lurkó UFC U14 0–8 (0–3)
Lurkó UFC U14:
Répcei – Varga B., Somogyi-Rezner (Rétközi, 55.), Gudui, Andor (Takács D., 46.) – Tompa, Varga N., Tóth A. – Takács M., Gartner, Farkas B. Vezetőedző: Nagy Krisztián.
Gólszerzők: Takács M. (5., 0–1; 70., 0–6), Farkas B. (27., 0–2; 73., 0–7), Tóth A. (38., 0–3; 51., 0–4; 75., 0–8), Varga N. (59., 0–5)

Esélyesként utazott Zalaegerszegre a formálódó Magnetic Andráshida otthonába a Lurkó. Hamar sikerült megszerezni a vezetést: Takács Máté egy pattogó labdát lőtt a kapuba, majd két kapufát rúgtunk, helyzeteink a kapusba vágtunk. Aztán a 27. percben Tóth Attila beadását Farkas Bendegúz lőtte a hálóba, és nyugtatta meg a kedélyeket. Tóth Attila a bal szélről elindulva óriási sprintet levágva szerezte meg a harmadik gólunkat, megnyugtató előnnyel mehettünk szünetre. Fordulás után Tóth Attila duplázott, majd Varga Nimród is feliratkozott a góllövők közé, így egy óra elteltével már öt volt közte. Külön említést érdemelt Gudui Dániel sarokrúgása, aminek következtében Varga Nimród szerzett szemfüles gólt, de szép összjáték után született meg Farkas Bendegúz második találata is – ez utóbbiakat a kirakatba lehetett volna tenni. Az i-re a pontot Tóth Attila tette fel, aki így mesterhármast szerzett, és a házi góllövőlista élére ugrott.

Kötelező győzelem reményében utaztunk Zalaegerszegre, de voltak aggodalmaim. A kisebbek lábában három mérkőzés, két edzés, a nagyobbakéban két meccs, három tréning volt az elmúlt rövid időszakban, illetve a szeles, 0 fok körüli idő sem a legideálisabb háttérfeltételeket jelentették mára. Frissen épül ez az andráshidai csapat, tudtuk, hogy a három pontra nekünk van nagy esélyünk. A taktikai fegyelem azonban hiányzott, statikusak voltunk középen, elől döntéshiányban szenvedtünk. Nagyon sok technikai hibát vétettünk. Ami tetszett, az az a szép játék után, minek után megszereztük hatodik és hetedik góljainkat – ezekből a megoldásokból vártam volna többet. Talán a fáradtságra foghatjuk a pontatlanságunkat, nehézkes volt az összjátékunk – de ez ma bocsánatos bűn volt, ám a hátralévő két meccsen a saját játékunkat szeretném viszontlátni. Nem volt könnyű meccs a mai, túl dekoncentráltak voltunk. Hiányoztak azok, akik nem lehettek velünk, mihamarabb várjuk vissza őket, tudjuk, hogy nem könnyű nekik sem