Illés Akadémia U14 – Lurkó UFC U15 2–2 (0–2)
Lurkó UFC U15:
Rosta B. – Tancsics, Kiss L., Lajos, Baldauf – Szabó K., Vert, Varga M. – Csonka, Berzlánovich, Grádvohl. Cserék: Szabó M. M., Szabó D., Kovács N., Házi, Biró B. Vezetőedző: Berning Adrián.
Gólszerzők: Kiss L. (17., 0–1), Berzlánovich (32., 0–2)

Berning Adrián és Kálócz Zsolt tanítványai kezdték sokkal jobban a mérkőzést, és ennek eredményeképpen bő negyedóra elteltével a vezetést is sikerült megszerezni. Kiss Levente érkezett az Illés Akadémia kapuja elé és 20 méteres átlövése beakadt, 0–1. Ezek után is a Lurkó akarata érvényesült, és egy jól felismert játékszituáció után Berzlánovich Máté ugrott ki nagy helyzetben, majd higgadtan elpasszolta a labdát a kapus mellett, 0–2. Szünet után változott a játék képe, egyre nagyobb labdabirtkolási fölénybe került az Illés Akadémia, és a félidő közepén szépítettek. A hajrát is Szűcs János csapata irányította, és újabb átlövésből kialakították a 2–2-es végeredményt.

Úgy gondolom, hogy jól kezdtük a mérkőzést. Az első félidőben megérdemelten vezettünk. Kontrolláltuk a mérkőzést, az történt, amit terveztünk. A szünetet követően többet változtattam. Labdabirtoklási fölényt alakított ki az Illés Akadémia, kiegyenlítettek – pont az utolsó percben. Az eredmény másodlagos, elégedett vagyok a srácokkal, egyénileg és csapatszinten is. Óriási pozitívum ez a játék – jövő héten pedig a Siófok elleni bajnoki rajt következik

– mondta Berning Adrián a mérkőzést követően.