MOLNÁR GÁBOR – HORVÁTH NORBERT, LIPICS MÁTÉ, Rostás Márk, LENGYEL KORNÉL – KISS LEVENTE, KOVÁCS DÁNIEL – Bognár Martin (ZÁVECZ KRISTÓF), IMRE LÁSZLÓ (Fodor Zoltán) LÓRÁNTFY BARNABÁS (Miszori Szabolcs) – TÓTH ÁRON (Janzsó Milán)

Góllövők: Imre L 2, ( képünkön ) Bognár M, Tóth Á.

Piroslap: Kovács D.

Iszak Sándor U15 edző :

"Jól kezdtünk, amit kértem, azt megvalósították a gyerekek. Nem engedtük játékkal kihozni a labdát, agresszíven letámadtunk és hibára késztettük az ellenfelünk. A labdaszerzésekből rendre helyzeteink voltak, és ezekből be is rúgtunk kettőt. A 2 – 0 tudatában, túlságosan megnyugodtunk, hátul pedig sok rossz megoldást választottunk. Feleslegesen cselezgettünk, rosszul helyezkedtünk, nem segítettük egymást. Ennek egy részünkről összehozott Király gól lett az eredménye. Gondjainkat tovább növelte, Kovács Dani egyből piroslapos kiállítása, állítólagos ütésért! Érdekes, hogy, ezt csak a játékvezető látta, még az a királyos játékos is meglepődött, akiről az eset történt!

Jól jött a szünet, át kellett szerveznem a csapatot. Kértem, hogy fegyelmezetten védekezzünk és próbáljunk kontrákból újabb gólokat szerezni. Ez be is jött, mert a második félidő elején további két gólt szereztünk. Ezután kiegyenlített játék folyt a pályán, nem látszott meg, hogy emberhátrányban játszunk. Nem játszottunk olyan jól, mint az előző mérkőzéseken, de fontos periódusokban csapatként működtünk. Győzelmünk megérdemelt."