Balatonalmádi SE U14 – Lurkó UFC U14 0–11 (0–2)
Lurkó UFC U14:
 Gáspár (Szalai-Horváth, 41.) – Gudui (Sántha, 63.), Lakner, Tompa, Andor – Takács D. (Babarcki, 41.), Molnár G. (Rigó, 63.), Varga N. – Farkas B. (Vert Zs., 41.), Gartner, Bertók. Vezetőedző: Joó Bálint.
Gólszerzők: Farkas B. (14., 0–1), Molnár G. (31., 0–2), Gartner (43., 0–3; 49., 0–5; 54., 0–7; 60., 0–9), Bertók (45., 11-esből, 0–4; 50., 0–6; 68., 0–11), Áment (59., öngól, 0–8), Tompa (65., 0–10)

Ezúttal egy hosszabb idegenbeli túra várt Joó Bálint együttesére, ugyanis a Balaton partján, Balatonalmádiban vendégeskedett U14-es csapatunk vasárnap délben. Az utazás miatti esetleges fáradtság azonban egyáltalán nem látszódott a mieink játékán. Az első perctől kezdve kezdeményezően léptek fel, rögtön magukhoz ragadták a kezdeményezést a mieink, és végig irányításuk alatt tartottuk a 80 percet. Az első játékrészben jól tartotta magát a fizikálisan erős, szervezetten védekező hazai gárda, ám a második félidőben folyamatosan őrölte fel egyre inkább fáradó ellenfelét a Lurkó UFC. A második 40 percben sorra vezettük a szebbnél-szebb támadásokat, kreatívan, szellemesen futballoztunk, szemre is tetszetős gólokat szereztünk.

A találkozót követően a csapat Almádi mólóján is megünnepelte a győzelmet, ahová a szülők is elkísérték, sőt, 1-1 gombóc fagyira meg is vendégelték a gyerekeket.

Úgy gondolom, hogy ilyen arányban is megérdemelt győzelmet arattunk egy szimpatikus, futballra törekvő ellenféllel szemben. A szerzett találatainkon kívül is sok gólszerzési lehetőséget alakítottunk ki, kreatívan, ötletesen futballoztunk, szép gólokat szereztünk. Annak pedig külön örülök, hogy sikerült kapott gól nélkül zárnunk a találkozót. Gratulálok a srácoknak