Soproni FAC U19 – Lurkó UFC U19 0–2 (0–0)
Lurkó UFC U19:
Pfeiffer – Karáth, Kovács Á., Szabó B., Neubauer – Nagy D., Nemesvári, Bujtás, Varga T. – Késmárki, Makkos. Cserék: Molnár M., Nagy B. Vezetőedző: Janzsó László.
Gólszerzők: Molnár M. (89., 0–1), Késmárki (90., 0–2)

Az első játékrészben a soproniak kemény játéka nem tetszett a mieinknek, de aztán a szünetet követően átvettük az irányítást. Kiváló kapusteljesítményt nyújtott a kapuban Pfeiffer Noel, miközben a hajrában eldöntöttük a mérkőzés kimenetelét. A 89. percben Makkos Máté megverte a védőjét, laposan keresztbe lőtt labdáját pedig Molnár Máté a jobb sarokba passzolta, 0–1. A középkezdés után pedig labdát szereztünk, Késmárki Sándor becsapta a bekket és ballal kilőtte a hosszú sarkot, kialakítva a 2–0-s Lurkó-győzelmet.

Felemás két félidőt játszottunk. Az elsőben magunknak nehezítettük meg a játékot – erőszakos, helyenként durva ellenféllel találkoztunk. Fel voltak tüzelve, ezért nem lehettem ezzel a játékrésszel megelégedve. Az 55. perctől mi irányítottunk. A játékvezető makacssága és a hazai pálya szimpátiája büntetőrúgásokat vett el tőlünk. A középpályánk remekül működött a II. félidőben, ez kiváló kapusprodukcióval párosult, a hajrában pedig két gólt szerezve megnyertük a mérkőzést