Keret: Anderkó Zalán, Jankó Bulcsú, Hányi Bálint, Horváth Dániel, KISS BENEDEK, LACZI MILÁN, LAJOS PATRIK, LENGYEL ÁGOSTON

Edzők : Körhöcz György, Biegner Dániel

Mérkőzések :

LURKÓ UFC – FC Ruzinov Bratislava 4:1

gólszerzők: Lajos Patrik 2, Lengyel Ágoston, Kiss Benedek
Akár nagyobb különbséggel is nyerhettünk volna a jó néhány tehetséges játékost felvonultató szlovák ellenfél ellen.

LURKÓ UFC – FC Admira Wacker 0:2

Játékban abszolút egyenrangú ellenfelei voltunk a tornagyőztesnek. Sőt, több kapu előtti lehetőségünk is kimaradt sajnos. Ellenfelünk viszont kétszer kihasználta a labdakihozatalnál elkövetett hibáinkat, így vereséget szenvedtünk, de az eredményt leszámítva jó meccset játszottunk.

LURKÓ UFC- SPG 2000 Horitschon 5:0

gólszerzők: Kiss Benedek 2, Lengyel Ágoston, Anderkó Zalán 2
Az első összecsapásunkhoz hasonlóan, teljesen irányításunk alatt tartottuk a mérkőzést, nagyobb arányú győzelem is születhetett volna a jó felépítésű vendéglátóink ellen.

LURKÓ UFC – SPG 2000 Neckenmarkt U9 2:3

gólszerzők: Lengyel Ágoston, Kiss Benedek
Idősebb ellenfelünk fizikai fölénye talán megijesztett minket az elején. De az 5. perc után (0:2) átvettük a játék irányítását, azonban a helyzetkihasználásunk nem volt elég effektív a meccs megfordításához.

LURKÓ UFC – FFZ Waldquelle Juniors 1:1

gólszerző: Lajos Patrik
Játékban nagyszerű teljesítménnyel rukkoltak elő a srácok. Sajnos elől pontatlanok voltunk, egykapuztunk. Körülbelül 15 lövésből háromszor a kapufát találtuk el. Az ellenfél gólja pedig akkor született, amikor egy bírói bizonytalanságnál mi szögletrúgásra készültünk, az ellenfél kapuskirúgása után viszont már középre került a labda. Lajos Patrik az utolsó percben óriási szabadrúgással egyenlített. Bosszantó pontvesztés, amit a mutatott játék feledtet.

LURKÓ UFC – Florisdorfer AC 1:2
gólszerző: Lengyel Ágoston
Ahogy az utolsó két mérkőzésen, elől nem sikerült gólra váltani a lehetőségeket, hátul pedig egy lepattanó labdából, majd egy kapuskirúgásból kaptunk gólt. Nem érdemeltünk vereséget.

Körhöcz György U8 edző :

"A nyári szünetből még nem teljesen visszatérő, hiányos gárdánk egy hét csapatos tornán vett részt. Nagyon hasonló mintavételű egyesületek mérték össze erejüket. Játékban elégedett voltam a látottakkal. A hat mérkőzésünk nagy részén domináltunk, amit viszont sajnos az eredmények nem adnak teljesen vissza. A csapatból mindenki jó teljesítményt nyújtott, Laczi Milánt, Lajos Patrikot, és a torna két legfiatalabb, 2012-ben született játékosát, Hányi Bálintot és Lengyel Ágostont még ezen felül is ki kell emelnem!

Köszönjük az SPG 2000 Horitschon csapatának a meghívást, és a kiemelkedő szervezést, vendéglátást. Nagy elismerést érdemelnek, hideg-, és meleg étellel, gyümölccsel, müzlivel, üdítőkkel és egy nagy serleggel vártak minket. Így ami a legfontosabb, minden 6-7 éves játékosunk egy nagyszerű sportélménnyel lett gazdagabb!