Lurkó UFC - Hévíz SK 3:1(1:1)

Összeállítás : Kovács Ákos, (Kovács Áron) - Nagy Zsombor, Lang Barnabás, Németh Kristóf, Szemes Bálint,

Bíró Botond, (Dénes Zoltán) Holtay Benjámin, Varga Máté, (Pintér Levente), Nagy Dominik, (Verasztó Milán),

Vígh Botond, Tóth Bence

Gólszerzők: Nagy Zs., Holtay B. 2

Nagy Krisztián U14 edző :

"U-14-es csapatunk még eléggé kiforratlan kerettel, tapasztalatlanul fogadta első hazai bajnokiján a Hévíz csapatát. A drukk az edzőkben és a gyerekekben egyaránt jelen volt. Egy szerencsés szabadrúgásnak köszönhetően szereztünk vezetést az első félidőben, de még ugyanebben az etapban egyenlítettek a vendégek egy leginkább a túlságosan feltolt védekezésünknek köszönhető kontrából.  Több helyezkedési és labdaátvételből eredő hibánk is volt, de egy jó ütemű  mélységi indításnak köszönhetően sikerült újra vezetést szereznünk. Kicsivel később egy szabadrúgást követő kipattanót juttattunk ismét a kapuba, így 3:1-es végeredménnyel tudhattuk magunkénak a 3 pontot!  Játékunkon bőven van még mit javítani!"

FC Ajka - Lurkó UFC 4:0 (1:0)

Összeállítás : Kovács Áron, Szabó Lajos, Nagy Zsombor, (Vígh Botond), Lang Barnabás, Németh Kristóf,

Szemes Bálint, (Pintér Levente), Bíró Botond, (Verasztó Milán), Holtay Benjámin, Varga Máté, Tóth Bence,

Nagy Dominik,

"Első idegenbeli mérkőzésünkre kora délelőtti időpontban került sor, hogy ez volt e az oka csapatunk fáradságának vagy valami más, egyenlőre nem tudni. Mindjárt a 2. percben ziccert hibáztunk, majd rá két percre meg is bosszulta magát a kihagyott helyzet, a hazai csapat sarokrúgást követően fejessel vezetést szerzett. Ha a végeredményt nézzük jól tartottuk magunkat, de a játékunk szinte csak a védekezésre koncentrálódott, a labdát nem nagyon sikerült megtartani, támadásunk is csak egy-kettő akadt.

A második félidőt nagy lendülettel kezdtük 8-10 perc után azonban kipukkadt a lufi, nem jött a gól és a kedvünk is alább hagyott. Több egyéni hiba mellett középpályás védekezésünk sem volt a helyén. Ismét két félpályás megfutás a - Hévizihez hasonló - amiből sikerült gólt kapnunk. A mérkőzés ezen szakaszában voltak bíztató passzjátékok, de sajnos egy rossz védekezési megoldásból  bűntetőt, abból pedig ismét gólt kaptunk! Pozitív volt kapusunk és újonnan érkező játékosaink helytállása!

Néma, akaratgyenge játékunk felejtős volt ezen a napon!"