U13-as felkészülési mérkőzés - Hartberg

TSV Hartberg - Lurkó UFC 2:1

Berning Adrián edző :

"Hartbergben léptünk pályára U13 as csapatommal, amelyet mint a Lurkóban újjonc edző izgatottan vártam!!!

Egy nagyon szinvonalas mérkőzést játszottunk!  Az eredmény 2:1 lett az osztrák együttes javára!

A mérkőzés nagy iramú volt, mindkét csapat sok helyzetet alakított ki az első játékrészben. A hazaiak szerezték meg a vezetést utána szépíteni tudtunk Berzlánovics Máté góljával első félidő végén! A második félidőben a vendégek fölénk kerekedtek, nagyobb nyomást gyakoroltak ránk, igy meg is szerezték a vezető gólt, amire sajnos mi már nem tudtunk válaszolni! A játékunkon lászott, hogy mindössze csak egy cserével tudtunk elutazni Hartbergbe, illetőleg az összeszokottság a két hét felkészülés után még messze nem az igazi.

A játékosaim hozzáállásával elégedett voltam, játékban van hová fejlődnünk és ezen dolgozunk is!