MTE 1904 U19 – Lurkó UFC U19 2–2 (2–0)
Lurkó UFC U19:
Bögöly – Sabia, Kiss L., Sáfár, Ágoston – Vér, Tóth N. – Járfás, Kárász, Závecz (Horváth B., 34.) – Varga D. (Prógli, 89.). Vezetőedző: Molnár Károly.
Gólszerzők: Varga D. (67., 2–1), Járfás (84., 2–2)

A bajnokságot toronymagasan vezető Mosonmagyaróvár vendégeként játszott Molnár Károly együttese. Két, futballozni akaró együttes csapott össze egymással. Az egész mérkőzésen során egyenlő arányban volt a labda a csapatoknál: az első félidőben a hazaiak rúgták a gólokat, a másodikban mi. A kékek egy bombagóllal vezetést szereztek, és nem sokkal az első játékrész lefújása előtt egy szabadrúgással megduplázták az előnyüket. Mi a II. félidő közepén egyenlítettünk: egy szépen felépített játék után Varga Dániel szépített (2–1). A hajrában egy szabadrúgás utáni szituációban mi szereztünk labdát, és azt Járfás Gergő szépen emelte át a kapus felett, 2–2. Helyzetünk még a győzelemhez is volt, de nem lehetünk elégedetlenek az óvári iksszel!

Több hiányzónk is volt ma: Péter, Lipics és Nemes is sérülés miatt hiányzott. Az MTE a bajnokság során eddig csak egy döntetlent játszott, hazai mérkőzésein 100%-os teljesítményt nyújtott. A találkozó azonban rácáfolt az előjelekre. Nagyszerű meccset játszottunk, szemre is jól nézett ki mindkét gárda. Az első félidőben abszolút partiban voltunk, míg szünet után nem csak jól néztünk ki, hanem a hazaiak fölé is tudtunk nőni. Játékban, helyzetkidolgozásban és -kihasználásban is! Két lehetőséget is értékesítettünk, sőt, a győzelemre is volt esélyünk. Megérdemeltük az egy pontot, először nem nyert hazai környezetben a Mosonmagyaróvár. Mindenki megtette a magáét, és sok plusz momentummal járultunk hozzá ahhoz, hogy döntetlent értjük el. Nem csak az eredmény, hanem a mutatott játék is biztató