Varga Máté

4

Varga Zalán

4

A tornáról röviden annyit, hogy egy kiegyensúlyozott kemény csoportból jutottunk tovább csoport elsőként. A négy közé jutásért az SV Feldkirchen-el játszottuk. A rendes játékidő 1:1, a kiírás szerint 4+1-es felállással egy perces mérkőzéseket játszottunk, percenként egy mezőnyjátékos lehozatala után!!!

2+1-nél labdaejtés után megszereztük az ARANY-GÓLT!

Megemlítem, hogy ez az egy ilyen jellegű mérkőzés volt a tornán!

Sokat kivett a csapatból, de készültünk az elődöntőre, amit a Horvát Medimurje Cakovec-el játszottuk.

Érdemes megnézned a videót, hogy a kapus elé ,,leállított” játékos (6) mennyire nem ,,játékbarát”!!!

Keményebbek és frissebbek voltak, megérdemelten nyertek.

A harmadik helyért a Gleisdorf-al meccseztünk, ami számomra is meglepően könnyű volt – ez talán azzal magyarázható, hogy ők a könnyű ágon kerültek a legjobb négybe.

Összességében egy nagyon jól megszervezett, színvonalas tornán vettünk részt és az elért eredménynél lényegesen fontosabb a megszerzett tapasztalat!