Magnetic Andráshida TE U19 – Lurkó UFC U19 3–3 (3–0)
Lurkó UFC U19:
Kiss B. (Gácsi, 37.) – Prógli, Ágoston, Szabó B., Varga T. (Vajda, 55.) – Bujtás (Nagy D., 67.), Döbör, Horváth B. – Rozmán, Holtay (Wágner, 37.), Makkos. Vezetőedző: Janzsó László.
Gólszerzők: Makkos (71., 3–1), Döbör (73., 3–2), Rozmán (87., 3–3)

Zalaegerszegi mérkőzéssel kezdődött el a Lurkó UFC U19 (2004-2005) számára az U19-es Regionális bajnokság Nyugati szekciójának Alsóházi csoportja.

Egy szélről elvégzett szabadrúgásból már a 14. percben vezetéshez jutottak a hazaiak. Majd 10 perccel később, egy akciógólból tovább növelték az előnyüket, ami már megfogta a társaságot. A 36. percben pedig úgy tűnt, eldőlt a mérkőzés: a már-már szinte nálunk lévő labdát csenték el a tizenhatoson belül és váltották gólra, 3–0.

Szünet után teljesen átvettük az irányítást. A szépítés a 71. percben érkezett meg: Makkos Máté a tizenhatoson belülről lépve kilőtte a hosszú sarkot, 3–1. Két perccel később Döbör Leventének is megjött a kedve a gólrúgáshoz és egy váratlan 24 méteres lövést elengedve már 3–2-re jöttünk fel. És hogy teljesüljön Janzsó László vezetőedző kérése, a 87. percben egy szabadrúgásunkra Rozmán Dániel érkezet kiváló ütemben, kialakítva a 3–3-as végeredményt.

Két teljesen különböző félidőt produkáltunk. Az elsőben semmit sem tartottak be a megbeszéltekből a srácok. A mérkőzés előtt kértem, hogy az első pillanattól kezdve mi domináljunk és helyezzünk nagy nyomást az ellenfelünkre. Tudom, hogy erőlétileg sokkal jobb állapotban vagyunk szinte mindegyik csapatnál, és bírni fogjuk. A hátsó sorunk feladata az lett volna, hogy kimondottan a védekezésre koncentráljon. A szünetben természetesen volt pár kérdésem a társasághoz… Legfőképpen az, hogy ki hol volt, amikor az öltözőben megbeszéltük a mai feladatokat. A legfontosabb kérésem pedig az volt, hogy amit nagyon elrontottunk az első félidő alatt, azt most hozzuk rendbe. Elmondtam, hogy visszamentek és minimum ikszre lehozzátok a meccset. Ha ők tudtak rúgni hármat akkor mi is tudunk! Teljesen más fokozatban és fordulaton kezdtük ezt a játékrészt, szinte esélyt nem adva ellenfelünknek. Saját dolgunkat nehezítettük meg a mai napon. Amelyik csapat ilyen első félidőt produkál annak kötelező végigdolgoznia a másodikat. Így ebben a formában az eredménnyel majdnem elégedettek lehetnék. De ez így mégsem elfogadható! Viszont ez a mérkőzés bizonyítja, hogy hatalmas mentális erő van a csapatban, hisz ekkor hátrányt ledolgozni nem egyszerű, ezzel tisztában lehet mindenki. Bánom, hogy nem azt tűztem ki célul a csapatnak a szünetben, hogy visszamegyünk és megfordítjuk a meccset…